سوالات متداول

قیمت محصولات:
قیمت های مندرج در سایت، قیمت نهایی محصولات می باشد و هیچگونه هزینه مضاعفی از سفارش دهنده دریافت نخواهد شد. (تمامی قیمتها به روز می باشد)
در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و ... به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

چگونه می توانم سفارش خود را کنسل کنم؟
برای کنسل کردن سفارش لطفا فرم تماس با ما را تكميل نموده و ارسال فرمائید.
هر گاه فقط چند ساعت به زمان تحویل باقی مانده است علاوه برارسال فرم مذکور، لازم است که با تلفن نیز به ما اطلاع دهید.
بديهي است هر گاه سفارش شما تحويل داده شده و یا در راه باشد امكان کنسل کردن سفارش سلب ميشود.
در صورت پرداخت وجه سفارش، مبلغ پرداختی شما بدون کسر هیچگونه هزینه ای، به حسابتان واریز می گردد.

چگونه می توانم گلی را از سايت گلفروشی میخک طلایی خريداری کنم؟

شما می توانید گلهای قرار گرفته در منوی نوع محصول را جستجو کنيد و گلی را که متناسب با سلیقه شماست پيدا کنيد. می توانيد برای راحت تر شدن جستجو از طبقه بندی های سايت کمک بگيريد( انتخاب بر حسب مناسبت، قیمت، رنگ و ... ). سپس روز تحويل را مشخص کنيد و مشخصات و نحوه تماس خودتان و شخص گيرنده گل را وارد کنيد. (اين اطلاعات به ارسال بهتر و سريعتر گل ها کمک می کند) .بعد از ثبت سفارش محصول مورد نظر شما و پرداخت آنلاین، گلفروشی میخک طلایی سریعا اقدام به انجام سفارش شما می نماید.


چگونه می توانم از ارسال و تحويل گل سفارش داده شده مطمئن شوم؟

با توجه به آدرس و مشخصات گيرنده که شما در سفارش خود ارسال کرده ايد يکی از افراد ما شخصاً گل را به ايشان تحويل خواهد داد و در هنگام تحويل از شخص گيرنده امضايي مبنی بر دريافت گل گرفته خواهد شد، که درصورت درخواست، اين امضاء اسکن شده و توسط پست الکترونيک برای خريدار ارسال می شود.


چگونه می توانم از تازگی و شادابی گل ها در روز تحويل اطمينان حاصل کنم؟

شما عملآ بی واسطه سفارش گل خود را به گلفروشی میخک طلایی ارائه می دهید و ما به شما این اطمینان را می دهیم که گل های شما دقيقاً در روز ارسال، تهيه و آماده می شوند.از طرفی در فرم ارسالی ما که توسط شخص گیرنده گل تکمیل می شود، تائیدیه ای مبنی بر کیفیت و تازگی گل گرفته خواهد شد که در صورت درخواست، این فرم اسکن شده وتوسط پست الکترونیک برای خریدار ارسال می شود.

سرويس تحويل گل در سايت گلفروشی میخک طلایی برای چه شهرهايي فعال است؟

شما می توانيد گل های مورد نظر خود را از هر جای دنيا به صورت آنلاين سفارش دهيد، ما آنها را به عزيزانتان در سراسر ایران تحویل می دهیم.

ما تقريبا تمام ايران را پوشش ميدهيم . شبكه گسترده اي از گل فروشان شهر ها بعنوان نماينده ما عمل ميكنند .در بعضي از شهر ها كه گل فروشي وجود ندارد امكان ارسال از يك شهر نزديك فراهم است . گرچه سابقه نداشته که ازنظر تحویل برای شهر خاصی به بن بست برخورد کنیم ولی هرگاه شما در مورد شهر بخصوصی تردید داريد كمي زودتر مراتب را با ما چك كنيد.


در مورد شهرستانها بايد به چند نكته توجه فرمائيد :
در شهرهای بزرگ مثل اصفهان و شيراز و تبريز و مشهد و کرج تنوع گل ، سبد و گلدان هرچند كه مانند تهران نيست ولي نسبت به ساير شهر ها بيشتر است . در مورد ساير شهرها ، امكان انتخاب محدود است. بهترين طرز انتخاب اينست كه انتخاب را به خود گل فروش محلي بسپاريم
تصاويري كه درسایت ما ملاحظه ميفرمائيد فقط در تهران قابل اجراست . در هنگام انتقال و اعلام سفارش شما به شهرستان ما اطلاعات لازم را به گل فروش محلی خواهیم داد . اما وقتی نوع گل مورد نظر یا گلدان آن در شهری وجود نداشته باشد از گلها یا گلدان های موجود استفاده خواهد شد.

چگونه می توانم برای عزیزانم در خارج از ایران گل ارسال کنم؟

شما برای ارسال گل به خارج از کشور ابتدا روی منوی سفارش بین المللی کلیک کنید. سپس کشور مقصد را انتخاب نمائید. در مرحله بعد گل مورد نظر خود را انتخاب نمائید و پروسه خرید را تکمیل نمائید.

نکته مهم: زمان تحویل گلهای ارسالی به خارج از کشور حداقل یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش می باشد.

امکان ارسال گل به خارج از کشور در روزهای یکشنبه (تعطیل است) فراهم نمی باشد.

این امکان وجود دارد که گل ارسالی با تصویر انتخابی متفاوت باشد و تصاویر فقط نمونه می باشند

آيا من می توانم سبد گلی طبق سليقه و خواسته خودم سفارش دهم؟

البته! شما می توانيد با استفاده ازمنوی گل آرایی مجازی هر گلی را که دوست داريد سفارش دهيد.

من چگونه می توانم تشابه گل تحويل شده را با گل سفارش داده شده پيگيری کنم؟

پرسنل گل فروشی میخک طلایی برای انجام سفارش شما به بهترين شکل نهايت سعی خود را انجام می دهند و اگر نوع خاصی از گل، مناسب با فصلی خاص باشند و در فصل های ديگر موجود نباشند،همکاران ما با استفاده از مهارت و تجربه خود در اين کار، گل های مشابهی را در سفارش شما به کار می برند بطوری که قيمت گل ها تغييری نکند و سفارش شما نيز ظاهر زيبای خود را حفظ کند.

گل ها چگونه به گيرنده ارسال می شوند؟


بدون هماهنگی: طبق اطلاعات ثبت شده در سفارش (تاریخ و ساعت تحویل) توسط سفارش دهنده، گل مورد نظر برای تحویل گیرنده بدون هماهنگی ارسال می شود ( تضمين صحت آدرس و حضور فرد جهت دريافت سفارش بر عهده فرستنده است و گلفروشی میخک طلایی تعهدی در قبال ارسال مجدد سفارش ندارد).

با هماهنگی: يکی از افراد (نمايندگان) ما توسط تماس تلفنی قرار ملاقاتی را در روز ارسال گل با شخص گيرنده ترتيب می دهد. و اگر موفق به برقراری ارتباط با گيرنده نشد، گلفروشی میخک طلایی تا سه مرحله پيگيری را برای خريدار تضمين می کند و با ارسال ايميل خريدار را در جريان قرار می دهد، خريدار تا 5 روز فرصت دارد مشخصات و آدرس جديد را بفرستد و يا وجه خود را استرداد کند. زمان تحويل تعيين شده توسط خريدار مشروط بر دسترسی به شخص تحويل گيرنده می باشد

اگر در زمان ارسال گل کسی در منزل نباشد چه اتفاقی برای گل ها خواهد افتاد؟

تمام هدايای ارسال شده توسط گلفروشی میخک طلایی با هماهنگی قبلی با تحويل گيرنده فرستاده می شود اما اگر شخص تحويل گيرنده در زمان تعيين شده در منزل نباشد و به ما نيز خبر نداده باشد، فرستاده ما پيغامی برای تحويل گيرنده روی درب منزل قرار می دهد، شخص تحويل گيرنده تا دو روز فرصت دارد که به گلفروشی ما مراجعه کرده و گل خود را تحويل بگيرد، در غير اين صورت گلفروشی میخک طلایی وظيفه ی نگهداری گل های مرجوع را بيشتر از دو روز ندارد.

شما می توانید هر زمان پرسشی داشتید، با شماره تلفن دفتر سایت میخک طلایی 33003330 (9821+) تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق تکمیل فرم تماس با ما ارسال نمایید

میخک طلایی در شبکه های اجتماعی
پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب
پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب
تمامي حقوق اين وب سايت براي گلفروشي ميخك طلايي محفوظ ميباشد.