چطور هنگام سفر گل‌های آپارتمانمان را آبیاری کنیم؟

چطور هنگام سفر گلهای آپارتمانمان را آبیاری کنیم؟

,گلهای آپارتمانی, نگهداری از گلهای آپارتمانی, خاک ژلهای,گل و گیاهان آپارتمانی

چطور هنگام سفر گلهای آپارتمانمان را آبیاری کنیم؟
خاک ژلهای میتواند با پوشش خود روی خاک گلدان، رطوبت خاک را تا چند روز حفظ کند به خصوص زمانی که در مسافرتها نگران آب دادن به گلها هستیم.
گلهای آپارتمانمانمیتوان از خاصیت سوپر جاذب بودن خاک ژلهای استفاده کرده و آن را برای مصرف گیاه به کار برد. خاک ژلهای را خانوادهها به عنوان خاک تزئینی میشناسند و برای استفاده در سبزه عید نیز به کار میبرند. اما به علت عدم آگاهی از سوپر جاذب بودن آن، خاک ژلهای را استفاده نمیکنند.
چطور در مسافرت گیاهان را بیآب نگذاریم؟
از آنجایی که در هنگام مسافرت، باید نیاز گیاه آپارتمانی نیاز آبی آن به آب تأمین شود تا مشکلی برای گیاه پیش نیاید، میتوان با به کار بردن خاک ژلهای در گلدان گیاه که حجیم میشود، آب مورد نیاز گیاه را تأمین کرد.
همچنین میتوان خاک ژلهای را به جای آب به کار برد، به این صورت که با پخش خاک ژلهای بر روی خاک گلدان، نیاز گیاه به آب را تأمین کرد.وجود خاک ژلهای بر روی گلدان میتواند از تبخیر آب نیز جلوگیری کند و در مناطقی مانند قزوین که آفتاب در فصل تابستان طاقتفرسا میشود با به کار بردن خاک ژلهای از تبخیر رطوبت خاک جلوگیری کرد.
خاک ژلهای نوعی خاک تزئینی است ولی در عین حال برای گیاهان آپارتمانی نیز سودمند است پس باید خاک ژلهای را به عنوان تأمین کننده رطوبت گیاه آپارتمانی معرفی کرد به خصوص در استانهایی مانند قزوین.

میخک طلایی در شبکه های اجتماعی
پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب
پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب
تمامي حقوق اين وب سايت براي گلفروشي ميخك طلايي محفوظ ميباشد.